גוגל
הליכה בטוחה לבריאות שלי ושלך
אנו ממשיכים במסורת המיוחדת שלנו: "הליכה בטוחה לבריאות שלי ושלך" בימי שישי לבית הספר. אנו קוראים לכל באי בית הספר לצעוד בכל יום שישי יחד ברגל.
אתר "גלים"
פיקוד העורף
למידה מקוונת בזמן חירום


החלה השאלת ספרי המצעד בסיפריית בית הספר
 
בית ספר שיפר 
 משחק בסימן קריאה
 
המשחק והספר מהווים יסודות המארגנים את החיים הלימודיים והרגשיים – התנהגותיים
 בתפיסת בית-ספר "שיפר".
לתפיסה חינוכית-ערכית זו נגיעה לכל היבט בהוויה הבית ספרית, והיא מאפשרת מתן מענה לסוגיות פדגוגיות,
חברתיות ויעוציות שונות באורח המושרש בתרבות הארגונית, במדיניות ההנהלה, בתהליכים הארגוניים,
בדפוסי התקשורת, בתהליכי קבלת ההחלטות ובפתרון בעיות בביה"ס .
         
שבוע החינוך נפתח היום בבית ספרנו
היום נפתח שבוע החינוך העירוני בבית ספרנו.בנוסף לעדכון בתוכנית השבועית,שנשלחה אליכם,נעדכן אתכם במהלך השבוע, באמצעות האתר,על פעילויותינו. היום נערך מפגש הורים- תלמידים של כיתה ד' 1. נושא המפגש היה מיזם השילוט העירוני(QRPT)בו השתתפו תלמידי הכיתה. הילדים וההורים שמעו על מטרות המיזם וההורים נחשפו לתוצריהם המתוקשבים והנהדרים של הילדים. מצורפות תמונות מתוך מפגש מהנה זה. הנכם מוזמנים לצפות בהן ולהכנס לקישור לאתר המיזם. http://wanderingpt.net/?portfolio=%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%a9%d7%99%d7%a4%d7%a8

פורים שמח בבית ספרנו
פורים שמח למשפחת "שיפר", כל המילים שבעולם לא תספקנה לתאר כמה חוויות עברנו בהפנינג פורים בבית ספרנו. יחד עם זאת, אין תיאורים חזקים יותר משני הדברים שנציג עכשיו: 1. משפט שאמרו הילדים בסופו של היום: "זה לא פייר!!! ימי השישי האחרים תמיד ארוכים בהרבה ורק זה נגמר כל כך מהר!!! 2. התמונות המדהימות מההפנינג שעברנו יחד. שירבו חגים שמחים כאלה לכל משפחות בית הספר, הנהלה וצוות בית ספר "שיפר".

מקום ראשון בתחרות עירונית באתלטיקה קלה !!!
בתחרות עירונית, שהתקיימה באצטדיון הדר יוסף, ובה השתתפו בתי ספר יסודיים מכל העיר, התחרו תלמידים בענפי ספורט שונים. בין נציגי נבחרת בית ספרנו , שנשלחו לתחרות, זכתה תלמידת כיתה ו', מרים בוגצ'נקו, במקום הראשון ב"זריקת כדור" . נבחרת ביה"ס ייצגה אותנו בכבוד והוכיחה נחישות וספורטיביות.

הפסקה פעילה- פעילות בית ספרית חוויתית ומהנה.
בבית ספר שיפר הילדים לא נחים, מפעילות לפעילות עוברים, בחדווה יחד משתפים פעולה ובמלוא האהבה לוקחים אחריות ודואגים אחד לשני. בכל הפסקה גדולה, בכל יום מחדש, מתגייסים הבוגרים שלנו, ילדי כיתות ו', להפעיל את ילדי בית הספר בהפסקות בתחנות ספורט. לצפיה בתמונות הכנסו ל"מצלמה הניידת" .

יום המשפחה תשע"ד בסימן האינטרנט הבטוח
אנו רוצים להודות להורי ביה"ס על שיתוף שאיפשר לנו לקיים למידה בצוותא, הורים וילדים, סביב נושא משמעותי עבור כולנו בעידן בו האינטרנט תופס מקום רב כל כך בחיינו. האינטרנט פותח בפנינו עולמות חדשים מחד, אך מאידך, מציב בדרכנו סכנות, שעל כולנו ללמוד להיזהר מהן. בחרנו לפתוח את נושא האינטרנט הבטוח דווקא ביום המשפחה ולתת לו במה מרכזית דרך התנסות פעילה חוויתית ודיון משותף של הורים וילדים בדילמות ומצבים בהם נדרש לקבל החלטה כיצד לנהוג נכון, נבון וזהיר. הקשבתם לילדכם והשמעתם את קולכם והקול המשותף התבטא בפעילויות מעניינות ובאמנה בית ספרית לגלישה נבונה ברשת.

יום המורה בבית ספרנו
הבוקר ובמשך היום נציין את יום המורה. נציגי מועצת התלמידים מכל כיתה קיבלו את פני המורות בשער בית הספר, בפרח ,שוקולדים וחיבוק גדול. במהלך היום יעניקו התלמידים הפתעות מרגשות למורים כאות להערכת פועלם ומסירותם. המורות יפונקו בארוחת בוקר חגיגית ויוענקו להן אלבומים מרגשים, שהכינו התלמידים.הכנסו ל"מצלמה הניידת" וצפו בתמונות.

בי"ס שיפר שותף לפרוייקט של נתינה ותרומה לקהילה בחנוכה
הורים ותלמידים יקרים, גם השנה, כמו בכל שנה לקראת חג החנוכה, לקחנו על עצמנו, פרויקט של נתינה ותרומה לקהילה. בחיבור לנושא השנתי, "האחר הוא אני". מצ"ב מכתב להורים ולתלמידים.

אינטרנט בטוח – מצגת גלישה בטוחה
הסביבה הלימודית המתוקשבת מעוררת שאלות התנהגותיות ואתיות שיש לתת עליהן את הדעת כחלק מהתהליך החינוכי וכתנאי ליצירת אקלים לימודי ראוי. השפע האדיר של המידע ואמצעי התקשורת הזמינים והנגישים מעוררים בעיות וקושיות חדשות הכרוכות בהתמודדויות התנהגותיות עם פלאי הטכנולוגיה. מתוך: האתר לחינוך יסודי - משרד החינוך

מפת"ח הלב
תכנית "מפתח הל"ב" מתמקדת בטיפוח ערכים ומיומנויות חברתיות בחיבור למעגלי הליבה החברתית-ערכית: מעגל קשרי פרט-קבוצה, מעגל החיים הכיתתי, מעגל החיים הבית-ספרי ומעגל החיים הלאומי - נקודות ציון בלוח השנה.

"סע לשלום"
מדי בוקר אנו נתקלים בכניסה לבית הספר בעומס רכבים של הורים המסיעים את ילדיהם ללימודים. עומס זה מהווה סכנה ממשית לילדינו, אשר מוצאים את דרכם בין הרכבים. כדי להתמודד עם התופעה המסוכנת, בית הספר וועד ההורים בחרו לשתף פעולה עם עמותת "אור ירוק" וליישם את תכנית "סע לשלום". התכנית הינה תכנית התנדבותית, שתבוצע על ידי הורים מתנדבים, אשר יסייעו לילדינו לרדת בבטחה מרכבי ההורים אל תוך שטח בית הספר.

בוקר של ספורט ושירה
בבית הספר שלנו מסורת מיוחדת זאת השנה השנייה: אחת לחודשיים אנו מסכמים שבוע בבוקר של ספורט ושירה: תחילה, מתחרים הילדים בין השכבות והכיתות השונות במשחקי ספורט מגוונים ומאתגרים ובהמשך, עייפים אך מרוצים, נפגשים בחצר כדי לשיר יחד שירים שלמדו בכיתה בשעורי מוסיקה. המורה מיכל, בוחרת בקפידה שירי ארץ ישראל יפים וטובים, ואפילו, תתפלאו לשמוע, גם על פי ערכי כל חודש, מלמדת את הילדים במהלך השיעורים ואז, כשכולם נפגשים לבוקר של כייף, בוקעת שירה רמה מכל עבר כשצוות המורות עומד מתמוגג, נסחף, ובטבעיות רבה, מצטרף לשירה.כ"ד בניסן התשע"ד, 24/4/2014
אירועי חודש אפריל
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש מתקדם באתר

גלריית תמונות
פורים תשע
פורים תשע"ד
פורים תשע
פורים תשע"ד
פורים תשע
פורים תשע"ד
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה
הפסקה בריאה

דפדף למעלה

לדפדוף - עמוד על החיצים

דפדף למטהדף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
בית ספר שיפר - פתח תקוה    רחוב שיפר 43  פתח תקווה    טלפון: 03-9318157  פקס: 03-9318157  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים