שכבת ה'- פעילויות העשרה מתוקשבות
תלמידים יקרים. אנו מזמינות אתכם להיכנס לקישור המצורף, להעשיר את ידיעותיכם ולהנות ממגוון פעילויות מתוקשבות בתחומי הדעת השונים. פעילות מהנה! ענת, הילה ושירלי
פעילויות ומשחקים מתמטיים
תלמידים יקרים, הנכם מוזמנים להכנס לקישורים המצורפים ולהנות ממגוון פעילויות מתמטיות. למידה מהנה. להטוטים - משחק המתרגל אומדן בכפל תרגול כפל של מספר דו ספרתי במספר חד ספרתי ​תרגול כפל תלת ספרתי בחד ספרתי
גלישה בטוחה- חיים ברשת
גוגל
הליכה בטוחה לבריאות שלי ושלך
אתר "גלים"
פיקוד העורף
למידה מקוונת בזמן חירום


חוגגים את יום המשפחה בבית ספר שיפר
 בית ספר שיפר – משחק בסימן קריאה  
המשחק והספר מהווים יסודות המארגנים את החיים הלימודיים והרגשיים – התנהגותיים בתפיסת בית-ספר ``שיפר``. לתפיסה חינוכית-ערכית זו נגיעה לכל היבט בהוויה הבית ספרית, והיא מאפשרת מתן מענה לסוגיות פדגוגיות, חברתיות ויעוציות שונות באורח המושרש בתרבות הארגונית, במדיניות ההנהלה, בתהליכים הארגוניים, בדפוסי התקשורת,  בתהליכי קבלת ההחלטות ובפתרון בעיות בביה``ס.
         
יום המאה ללימודים כיתות א- ב
מידי שנה צוות מורות א'-ב' מארגן את יום המאה ללימודים לכיתות א'-ב'. לאחר שמונים הילדים 100 ימים ללימודים, חוגג צוות המורות איתם את "האירוע", במשימות, פעילויות ומשחקים סביב המספר 100 . הצצה קטנה מחוויות היום...

כיתות ו' מציגות את "רובין הוד" באנגלית
בשעורי אנגלית בכיתות ו' אנו לומדים יחידה העוסקת בסיפורים מסוגות שונות. תחילה עסקנו באגדות. הילדים המקסימים בשכבת ו' הכינו הצגות על פי הסיפור "רובין הוד". התלמידים הפגינו יצירתיות רבה: תלבושות הובאו, מצגות רקע הוכנו, תוספות מקוריות ומשעשעות לטקסט הוספו וכך נהנינו וחגגנו יצירתיות באנגלית. להלן תמונות משעשעות של הילדים היצירתיים של בית ספרנו. הנכם מוזמנים להיכנס לקישור ולהנות מתמונות של ההצגות.

איציק שני, אב הבית של בית ספרנו- עובד מצטיין!
אנו גאים לבשר, כי איציק שני, אב הבית המסור של בית ספרנו, זכה בתואר עובד מצטיין. ביום חמישי האחרון נערך טקס מכובד באולם בי"ס ישורון, בו חולקו תעודות עובד מצטיין. אנו גאים באיציק ומודים לו על עשייה פוריה.

שבת ישראלית בשיפר
שבת ישראלית בשיפר. ביום שישי חגגו שכבות ד ו- ה בבית הספר שלנו "שבת ישראלית", יוזמה של ארגון "מבראשית". בשיתוף הילדים, מבעוד מועד, אורגן אולם הספורט ולבש חג, בכיתות, שוחחו המחנכות עם הילדים על השבת, משמעותה בעבורם והדרך בה מציינים אותה בביתם. בבוקר שישי, התייצבו, הורים וילדים, לבושים בלבן, ויחד עם המנחה, עליון, למדו את סדר קבלת השבת, שוחחו על מקור השבת ומטרתו העיקרית, שרו שירי שבת, בירכו את הברכות ובמעמד מרגש, הדליקו נרות ונשאו תפילה. וכעת... מבלי להכביר במילים...נצרף תמונות ונאחל: מי ייתן, וכל התפילות הנשואות בלבבות באי משפחת "שיפר" יתממשו תמיד לטובה, אמן.

למידה מחוץ לכיתה- נשים במדע זוכות פרס נובל
במסגרת עבודת חקר בנושא זוכי פרס נובל , יצאו התלמידים למסדרון בית הספר בכדי ללמוד, להכיר ולכתוב על הדמויות שהשפיעו על העולם. מצורפות מתמונות מפעילות זו. הכנסו ותהנו.

בבית ספר שיפר חגגו היום את יום המורה
היום חגגנו בביה"ס את יום המורה. כבר בכניסה לביה"ס קיבלו את פניהן המופתעות של המורות נציגי מועצת התלמידים לבושים בלבן, נרגשים, מחויכים מאוזן לאוזן, שכבדו אותן בברכות ובשוקולדים שעליהן כתובה מילה אחת שאומרת בעצם הכל: "תודה". בכיתות המתינו למורות נציגי מועצת התלמידים, שהכינו פעילות עם התלמידים, שכללה עבודה ודיון בקבוצת על תכונות המורה שלהן והוקרת תודה. בשעה שתלמידי המועצה העבירו את הפעילות, ישבו המחנכות מביטות מן הצד בנעשה, מתמוגגות מן הדברים שהועלו, כשבסוף הפעילות קיבלה כל מורה אלבום, מאויר וצבעוני, המתעד את כל הדברים שנאמרו ונכתבו עליה. באמצע השיעור הופתעו המורות בכתות בקפה הפוך מהביל, שבבסיסו אספרסו מפנק, שהגיע אליהן ע"י נציגי מועצת ההורים, ושהוכן, לא פחות ולא יותר, מאשר ע"י יו"ר ועד ההורים, מר שמעון תקוה. בהפסקה, כאשר הגיעו המורות לחדר המורים, המתינה להם ארוחת בוקר עשירה ומפנקת ושולחן קינוחים יפיפיים וטעימים. עוד זכו המורות לשי צנוע, כאות הוקרה והערכה על עבודתן. אנו מודים מקרב לב לנציגות מועצת ההורים, שהכינו, טרחו וכבדו אותנו בברכות ובדברי הערכה. יישר כוח. הנכם מוזמנים להיכנס ולצפות בתמונות מיום זה.

פעילויות מתוקשבות באנגלית- תרגול הווה ממושך
תלמידי שכבת ה'- ו'. הנכם מוזמנים להיכנס למקבץ האתרים המצ"ב ולהנות מתרגולים בנושא הווה ממושך. עבודה נעימה.

מסע הסברה של המשרד לאיכות הסביבה ועיריית פ"ת בנושא: "משקית לתיק".
הורים ותלמידים יקרים שלום רב, אנו שמחים לבשר על מסע הסברה סביבתי יחודי "משקית לתיק", שיתקיים במימון המשרד להגנת הסביבה ועיריית פתח תקוה ובתמיכת המפקחות הכוללות של משרד החינוך. מצ"ב מכתב שנשלח לכל משפחות בית ספר שיפר.

שאלון עמדות תלמידים כלפי מתמטיקה
תודה לכל תלמידי שיפר שהשתתפו במילוי השאלון.

הפנינג בחירות למועצת התלמידים
הבוקר התקיימו בחירות למועצת התלמידים בבית ספרנו. ההתרגשות היתה גדולה. התהליך שעשו הילדים בכיתות עם המחנכות לאורך השבוע שחלף הניב פירות. התלמידים שנבחרו להרכיב את המועצה החדשה נבחרו בבחירות דמוקרטיות, ששיאן היה הפנינג שנערך בהפסקה הגדולה ברחבת חצר בית הספר בו הציגו המתמודדים את ה"אני מאמין" שלהם, לאחר שכל השבוע ערכו תעמולת בחירות בכיתות. אנו שמחים לצרף בגאווה תמונות שיזמנו לכם טעימה מן החוויה. אנו רוצים להודות לחברי המועצה היוצאים על עבודה מאומצת לאורך שנה שלמה, על כל הרעיונות הנפלאים שהביאו איתם וזימנו לילדים חוויות נפלאות. כמובן, שהשבוע לא תתקיים ישיבת מועצה. אישורים חדשים לחתימת הורים יחולקו לחברי המועצה הנבחרים בהקדם.

שכבת ה' שוברת שיא...
"שיא החודש" הוא יום מתמטי ייעודי לשכבת ה', בו מוקדשות כ-4 שעות לפעילויות משחק והנאה בנושאים הלימוד של אותו חודש. בקישור הבא ניתן יהיה להתרשם מהפעילויות השונות שחוו התלמידים.

קיץ אחר- קיץ דיגיטלי
משרד החינוך מעצים את פרויקט "קיץ אחר - קיץ דיגיטלי", קייטנות דיגיטליות, מפגשים ברשת וקורסים מקוונים. כלל תלמידי הארץ מכיתה ד' ומעלה מוזמנים להצטרף לפעילויות מתוקשבות בלמידה מרחוק. ​ ​ הפעילויות פתוחות לכלל התלמידים בחינם. מצורף פלייר בעברית המזמין את התלמידים להצטרף למגוון הפעילויות. ​בפלייר הפנייה לקישורים הבאים: 1. למערכת השעות של הקייטנות היומיות /מפגשים ברשת. 2. למערכת השעות והסילבוסים של הקייטנות הממושכות / קורסים וירטואליים. 3. לאתר לומדים מרחוק - באתר יש הפנייה לכלל הפעילויות בלמידה מרחוק המוצעות לכל. 4. לתוצרי תלמידים - סרטון מרכז של תוצרי התלמידים, ומצגת מקבילה לסרטון ממנה אפשר להיכנס ולעיין בתוצרי התלמידים. יש לציין, כי חווית הלמידה והתוצרים מעניינים, איכותיים ומרשימים ומומלץ כי תלמידים רבים ישתתפו ויחוו למידה מסוג זה. הנכם מוזמנים לפתוח את הקובץ המצורף.

זכיית בית ספרנו בפרס מנהלת המחוז
אנו שמחים לבשר לכם כי ספרם של שני תלמידים מבית ספרנו, שני כהן ולירז מרימו מכיתה ג' 3,זכה בפרס מנהלת המחוז על התוכן המעניין ביותר ועל העיצוב הייחודי. שני ולירז כתבו את הספר "מעשה בתפוז שלא רצה להיות תפוז" בעקבות הספר "מעשה בעכבר שלא רצה להיות עכבר" מאת אהוד מנור. ברכותינו לתלמידים על הזכייה, ולמורות שליוו את התלמידים בתהליך. כבוד וגאווה לביה"ס.

מצעד הספרים לילדים ולנוער תשע"ד
שוב, כמדי שנה, זכה בית ספרנו בפרס מטעם מחלקת הספריות במסגרת " מצעד הספרים" . המענק על סך 1000 ₪ נועד לרכישת ספרים לספריית בית הספר והוא הענק לביה"ס על עמידה בקריטריונים הבאים: הפעלת המצעד עפ"י התוכנית הבית ספרית עבודת צוות: מורים, ספרנים, תלמידים, הורים, בתכנון ובהפעלת המצעד. רעיונות מקוריים ופעילויות ייחודיות בהפעלת המצעד. קשר עם המדריכה המחוזית. יום הצבעה כאירוע בית ספרי. תיעוד מאורגן וממצה של הפעילות במצעד הספרים. השתתפות בכל שלבי המצעד. עמידה בלוח הזמנים. כל הכבוד לכל השותפים בעשייה!

תרגיל למידה מרחוק 17 ביוני 2014- גלישה בטוחה
חופשת הקיץ, העומדת בפתח, שופעת הזדמנויות לבילויים, נופש, מפגשים חברתיים ולגלישה ברשת האינטרנט. בתקופת הקיץ נרשמת עליה בשעות השימוש של הילדים ובני הנוער ברשת, ועלינו לשים דגש מיוחד של הקניית נורמות התנהגות לגלישה בטוחה ומיטבית. לפיכך, ובהתאם להנחיות חוזר מנכ"ל אתיקה ומוגנות ברשת", הממונה על התקשוב במחוז תל אביב ואגף טכנולוגיות מידע מקיימים תרגיל למידה מרחוק בנושא גלישה בטוחה ברשת בתאריך 17 ביוני 2014, החל מסיום יום הלימודים ואילך, כחלק מההיערכות לקראת חופשת הקיץ. הנכם מוזמנים להיכנס ולקרוא את האיגרת להורים המצורפת ואת אמנת בית הספר שהופקה בשיתוף של ההורים והילדים. למילוי הפעילויות אנא היכנסו לקישור לאתר "גלים" המופיע בדף הראשי.

מצעד הספרים תשע"ד
כבכל שנה בית ספרנו משתתף ב"מצעד הספרים". השנה בית ספרנו השתתף בפרוייקט "קול קורא בעקבות מצעד הספרים תשע"ד". במסגרת פרוייקט זה, נשלחו יצירות מתוקשבות וספרון, אשר הופקו על- ידי תלמידי בית הספר, בתהליך ארוך טווח, בעקבות ספרי מצעד הספרים. את סיום תהליך קריאת ספרי המצעד ציינו במסגרת "הפנינג מצעד הספרים". באירוע זה הפיקו התלמידים מכל הכיתות פרסומות לעידוד קריאת ספר המצעד האהוב עליהם ביותר. ההתרגשות והשמחה הרבה סביב מצעד הספרים שיקפו את ההנאה הרבה שליוותה את חווית הקריאה של התלמידים. הנכם מוזמנים להיכנס ולצפות בתמונות מתוך מצעד הספרים תשע"ד.

מקום ראשון בתחרות עירונית באתלטיקה קלה !!!
בתחרות עירונית, שהתקיימה באצטדיון הדר יוסף, ובה השתתפו בתי ספר יסודיים מכל העיר, התחרו תלמידים בענפי ספורט שונים. בין נציגי נבחרת בית ספרנו , שנשלחו לתחרות, זכתה תלמידת כיתה ו', מרים בוגצ'נקו, במקום הראשון ב"זריקת כדור" . נבחרת ביה"ס ייצגה אותנו בכבוד והוכיחה נחישות וספורטיביות.

הפסקה פעילה- פעילות בית ספרית חוויתית ומהנה.
בבית ספר שיפר הילדים לא נחים, מפעילות לפעילות עוברים, בחדווה יחד משתפים פעולה ובמלוא האהבה לוקחים אחריות ודואגים אחד לשני. בכל הפסקה גדולה, בכל יום מחדש, מתגייסים הבוגרים שלנו, ילדי כיתות ו', להפעיל את ילדי בית הספר בהפסקות בתחנות ספורט. לצפיה בתמונות הכנסו ל"מצלמה הניידת" .

יום המשפחה תשע"ד בסימן האינטרנט הבטוח
אנו רוצים להודות להורי ביה"ס על שיתוף שאיפשר לנו לקיים למידה בצוותא, הורים וילדים, סביב נושא משמעותי עבור כולנו בעידן בו האינטרנט תופס מקום רב כל כך בחיינו. האינטרנט פותח בפנינו עולמות חדשים מחד, אך מאידך, מציב בדרכנו סכנות, שעל כולנו ללמוד להיזהר מהן. בחרנו לפתוח את נושא האינטרנט הבטוח דווקא ביום המשפחה ולתת לו במה מרכזית דרך התנסות פעילה חוויתית ודיון משותף של הורים וילדים בדילמות ומצבים בהם נדרש לקבל החלטה כיצד לנהוג נכון, נבון וזהיר. הקשבתם לילדכם והשמעתם את קולכם והקול המשותף התבטא בפעילויות מעניינות ובאמנה בית ספרית לגלישה נבונה ברשת.

פורים שמח בבית ספרנו
פורים שמח למשפחת "שיפר", כל המילים שבעולם לא תספקנה לתאר כמה חוויות עברנו בהפנינג פורים בבית ספרנו. יחד עם זאת, אין תיאורים חזקים יותר משני הדברים שנציג עכשיו: 1. משפט שאמרו הילדים בסופו של היום: "זה לא פייר!!! ימי השישי האחרים תמיד ארוכים בהרבה ורק זה נגמר כל כך מהר!!! 2. התמונות המדהימות מההפנינג שעברנו יחד. שירבו חגים שמחים כאלה לכל משפחות בית הספר, הנהלה וצוות בית ספר "שיפר".

יום המורה בבית ספרנו
הבוקר ובמשך היום נציין את יום המורה. נציגי מועצת התלמידים מכל כיתה קיבלו את פני המורות בשער בית הספר, בפרח ,שוקולדים וחיבוק גדול. במהלך היום יעניקו התלמידים הפתעות מרגשות למורים כאות להערכת פועלם ומסירותם. המורות יפונקו בארוחת בוקר חגיגית ויוענקו להן אלבומים מרגשים, שהכינו התלמידים.הכנסו ל"מצלמה הניידת" וצפו בתמונות.

שבוע החינוך נפתח היום בבית ספרנו
היום נפתח שבוע החינוך העירוני בבית ספרנו.בנוסף לעדכון בתוכנית השבועית,שנשלחה אליכם,נעדכן אתכם במהלך השבוע, באמצעות האתר,על פעילויותינו. היום נערך מפגש הורים- תלמידים של כיתה ד' 1. נושא המפגש היה מיזם השילוט העירוני(QRPT)בו השתתפו תלמידי הכיתה. הילדים וההורים שמעו על מטרות המיזם וההורים נחשפו לתוצריהם המתוקשבים והנהדרים של הילדים. מצורפות תמונות מתוך מפגש מהנה זה. הנכם מוזמנים לצפות בהן ולהכנס לקישור לאתר המיזם. http://wanderingpt.net/?portfolio=%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%a9%d7%99%d7%a4%d7%a8

בי"ס שיפר שותף לפרוייקט של נתינה ותרומה לקהילה בחנוכה
הורים ותלמידים יקרים, גם השנה, כמו בכל שנה לקראת חג החנוכה, לקחנו על עצמנו, פרויקט של נתינה ותרומה לקהילה. בחיבור לנושא השנתי, "האחר הוא אני". מצ"ב מכתב להורים ולתלמידים.

אינטרנט בטוח – מצגת גלישה בטוחה
הסביבה הלימודית המתוקשבת מעוררת שאלות התנהגותיות ואתיות שיש לתת עליהן את הדעת כחלק מהתהליך החינוכי וכתנאי ליצירת אקלים לימודי ראוי. השפע האדיר של המידע ואמצעי התקשורת הזמינים והנגישים מעוררים בעיות וקושיות חדשות הכרוכות בהתמודדויות התנהגותיות עם פלאי הטכנולוגיה. מתוך: האתר לחינוך יסודי - משרד החינוך

מפת"ח הלב
תכנית "מפתח הל"ב" מתמקדת בטיפוח ערכים ומיומנויות חברתיות בחיבור למעגלי הליבה החברתית-ערכית: מעגל קשרי פרט-קבוצה, מעגל החיים הכיתתי, מעגל החיים הבית-ספרי ומעגל החיים הלאומי - נקודות ציון בלוח השנה.

"סע לשלום"
מדי בוקר אנו נתקלים בכניסה לבית הספר בעומס רכבים של הורים המסיעים את ילדיהם ללימודים. עומס זה מהווה סכנה ממשית לילדינו, אשר מוצאים את דרכם בין הרכבים. כדי להתמודד עם התופעה המסוכנת, בית הספר וועד ההורים בחרו לשתף פעולה עם עמותת "אור ירוק" וליישם את תכנית "סע לשלום". התכנית הינה תכנית התנדבותית, שתבוצע על ידי הורים מתנדבים, אשר יסייעו לילדינו לרדת בבטחה מרכבי ההורים אל תוך שטח בית הספר.

בוקר של ספורט ושירה
בבית הספר שלנו מסורת מיוחדת זאת השנה השנייה: אחת לחודשיים אנו מסכמים שבוע בבוקר של ספורט ושירה: תחילה, מתחרים הילדים בין השכבות והכיתות השונות במשחקי ספורט מגוונים ומאתגרים ובהמשך, עייפים אך מרוצים, נפגשים בחצר כדי לשיר יחד שירים שלמדו בכיתה בשעורי מוסיקה. המורה מיכל, בוחרת בקפידה שירי ארץ ישראל יפים וטובים, ואפילו, תתפלאו לשמוע, גם על פי ערכי כל חודש, מלמדת את הילדים במהלך השיעורים ואז, כשכולם נפגשים לבוקר של כייף, בוקעת שירה רמה מכל עבר כשצוות המורות עומד מתמוגג, נסחף, ובטבעיות רבה, מצטרף לשירה.ט"ו באדר התשע"ה, 6/3/2015
אירועי חודש מרץ
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש מתקדם באתר

גלריית תמונות
שכבת ו' מציגה
שכבת ו' מציגה "רובין הוד" באנגלית
שכבת ו' מציגה
שכבת ו' מציגה "רובין הוד" באנגלית
שכבת ו' מציגה
שכבת ו' מציגה "רובין הוד" באנגלית
שכבת ו' מציגה
שכבת ו' מציגה "רובין הוד" באנגלית
שכבת ו' מציגה
שכבת ו' מציגה "רובין הוד" באנגלית
שבת ישראלית בשיפר תשע
שבת ישראלית בשיפר תשע"ה
שבת ישראלית בשיפר תשע
שבת ישראלית בשיפר תשע"ה
שבת ישראלית בשיפר תשע
שבת ישראלית בשיפר תשע"ה
שבת ישראלית בשיפר תשע
שבת ישראלית בשיפר תשע"ה
שבת ישראלית בשיפר תשע
שבת ישראלית בשיפר תשע"ה
שבת ישראלית בשיפר תשע
שבת ישראלית בשיפר תשע"ה

דפדף למעלה

לדפדוף - עמוד על החיצים

דפדף למטהדף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
בית ספר שיפר - פתח תקוה    רחוב שיפר 43  פתח תקווה    טלפון: 03-9318157  פקס: 03-9318157  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים